Teletović nije igrao u porazu od Miamija

Ponovo bez minutaže

Ekipa Milwaukee Bucksa je sinoć poražena na gostovanju kod Miami Heata rezultatom 109:97.

Kapiten bh. reprezentacije Mirza Teletović na ovoj utakmici nije dobijao priliku za igru i tako se nastavio njegov loš period u timu Bucksa. U posljednjih šest utakmica, Teletović je nastupio na samo tri i ukupno je na parketu skromnih 27 minuta uz učinak od samo dva poena.

Kada je riječ o samoj utakmici, Miami je na poluvremenu imao prednost od deset poena (53:43), da bi u nastavku uspio sačuvati vodstvo i doći do pobjede.

Najefikasniji igrač utakmice bio je Waiters sa 33 poena, a pratili su ga Dragić sa 25 i Antetokounmpo sa 24.