Derventa slavila protiv Gračanice

Rukometna Premijer liga

Derventa je danas u okviru 24. kola rukometne Premijer lige ugostila i savladala ekipu Gračanice sa 32:29.

Derventa je nastavila s dobrim partijama iz prošlih nekoliko utakmica, pa je stigla do pobjede nad Gračanlijama.

Gosti su već sredinom prvog dijela stigli do tri gola prednosti (10:7), da bi pet minuta prije kraja prvog dijela Derventa izjednačila, pa i povela, ali je na poluvremenu rezultat glasio 16:16.

Domaći prave 2:0 seriju početkom drugog dijela, ali je Gračanica preokrenula. Bilo je dosta neizvjesno, da bi do kraja Derventa uspjela da ostvari pobjedu sa tri gola razlike.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Zemunović je u domaćem timu postigao sedam golova, dok su po šest postigli Sibinčić i Živanić.