Pokaži:
Pronađi ligu:

UEFA Liga prvaka, grupa A

# Tim U P N I +- Raz Bod
1. 1 Arsenal FC 6 4 2 0 18:6 12 14
2. -1 Paris St Germain 6 3 3 0 13:7 6 12
3. 0 Ludogorets Razgrad 6 0 3 3 6:15 -9 3
4. 0 FC Basel 6 0 2 4 3:12 -9 2

UEFA Liga prvaka, grupa B

# Tim U P N I +- Raz Bod
1. 0 SSC Napoli 6 3 2 1 11:8 3 11
2. 0 Benfica Lisbon 6 2 2 2 10:10 0 8
3. 0 Besiktas JK 6 1 4 1 9:14 -5 7
4. 0 FC Dynamo Kiev 6 1 2 3 8:6 2 5

UEFA Liga prvaka, grupa C

# Tim U P N I +- Raz Bod
1. 0 FC Barcelona 6 5 0 1 20:4 16 15
2. 0 Manchester City 6 2 3 1 12:10 2 9
3. 0 Monchengladbach 6 1 2 3 5:12 -7 5
4. 0 Celtic FC 6 0 3 3 5:16 -11 3

UEFA Liga prvaka, grupa D

# Tim U P N I +- Raz Bod
1. 0 Atletico Madrid 6 5 0 1 7:2 5 15
2. 0 Bayern Munich 6 4 0 2 14:6 8 12
3. 0 FC Rostov 6 1 2 3 6:12 -6 5
4. 0 PSV Eindhoven 6 0 2 4 4:11 -7 2

UEFA Liga prvaka, grupa E

# Tim U P N I +- Raz Bod
1. 0 AS Monaco 6 3 2 1 9:7 2 11
2. 0 Bayer Leverkusen 6 2 4 0 8:4 4 10
3. 0 Tottenham Hotspur 6 2 1 3 6:6 0 7
4. 0 CSKA Moscow 6 0 3 3 5:11 -6 3

UEFA Liga prvaka, grupa F

# Tim U P N I +- Raz Bod
1. 0 Borussia Dortmund 6 4 2 0 21:9 12 14
2. 0 Real Madrid 6 3 3 0 16:10 6 12
3. 1 Legia Warsaw 6 1 1 4 9:24 -15 4
4. -1 Sporting CP 6 1 0 5 5:8 -3 3

UEFA Liga prvaka, grupa G

# Tim U P N I +- Raz Bod
1. 0 Leicester City 6 4 1 1 7:6 1 13
2. 0 FC Porto 6 3 2 1 9:3 6 11
3. 0 FC Copenhagen 6 2 3 1 7:2 5 9
4. 0 Club Brugge 6 0 0 6 2:14 -12 0

UEFA Liga prvaka, grupa H

# Tim U P N I +- Raz Bod
1. 0 Juventus Turin 6 4 2 0 11:2 9 14
2. 0 Sevilla FC 6 3 2 1 7:3 4 11
3. 0 Olympique Lyon 6 2 2 2 5:3 2 8
4. 0 GNK Dinamo Zagreb 6 0 0 6 0:15 -15 0

UEFA Liga prvaka, kvalifikacije

Runda: Kvalifikaciono kolo 1

Datum Sat Domaćin Gost Rez.
28.06.16. 18:00 FC Flora Tallinn - Lincoln FC 2:1
28.06.16. 19:00 Valletta FC - B36 Torshavn 1:0
28.06.16. 20:00 The New Saints FC - Tre Penne 2:1
28.06.16. 20:00 FC Santa Coloma - Alashkert 0:0
05.07.16. 17:00 Alashkert - FC Santa Coloma 3:0
05.07.16. 19:00 B36 Torshavn - Valletta FC 2:1
05.07.16. 20:30 Tre Penne - The New Saints FC 0:3
06.07.16. 19:00 Lincoln FC - FC Flora Tallinn 2:0

Runda: Kvalifikaciono kolo 2

Datum Sat Domaćin Gost Rez.
12.07.16. 18:30 Zrinjski Mostar - Legia Warsaw 1:1
12.07.16. 19:00 Qarabag FK - F91 Dudelange 2:0
12.07.16. 19:00 FC Dinamo Tbilisi - Alashkert 2:0
12.07.16. 19:50 Hapoel Beer Sheva - FC Sheriff Tiraspol 3:2
12.07.16. 20:00 Valletta FC - FK Red Star Belgrade 1:2
12.07.16. 20:00 The New Saints FC - Apoel Nicosia FC 0:0
12.07.16. 20:00 Lincoln FC - Celtic FC 1:0
12.07.16. 20:00 FC BATE Borisov - Seinajoen JK 2:0
12.07.16. 20:30 RB Salzburg - FK Liepaja 1:0
12.07.16. 20:30 RB Salzburg - FK Liepaja - : -
12.07.16. 20:45 Vardar Skopje - GNK Dinamo Zagreb 1:2
13.07.16. 19:15 VMFD Zalgiris - FC Astana 0:0
13.07.16. 19:15 Rosenborg BK - IFK Norrkoping 3:1
13.07.16. 19:30 Ludogorets Razgrad - FK Mladost Podgorica 2:0
13.07.16. 20:00 Skenderbeu Korce - Ferencvarosi TC - : -
13.07.16. 20:00 Crusaders Belfast - FC Copenhagen 0:3
13.07.16. 20:00 Partizani Tirana - Ferencvarosi TC 1:1
13.07.16. 20:30 NK Olimpija Ljubljana - AS Trencin 3:4
13.07.16. 20:45 Dundalk FC - FH Hafnarfjordur 1:1
19.07.16. 16:00 FK Liepaja - RB Salzburg - : -
19.07.16. 17:00 Alashkert - FC Dinamo Tbilisi 1:1
19.07.16. 18:00 FK Liepaja - RB Salzburg 0:2
19.07.16. 19:00 Apoel Nicosia FC - The New Saints FC 3:0
19.07.16. 19:00 FC Sheriff Tiraspol - Hapoel Beer Sheva 0:0
19.07.16. 19:00 Seinajoen JK - FC BATE Borisov 2:2
19.07.16. 19:15 FC Copenhagen - Crusaders Belfast 6:0
19.07.16. 20:30 FK Red Star Belgrade - Valletta FC 2:1
19.07.16. 20:45 Legia Warsaw - Zrinjski Mostar 2:0
19.07.16. 20:45 FK Mladost Podgorica - Ludogorets Razgrad 0:3
20.07.16. 16:00 FC Astana - VMFD Zalgiris 2:1
20.07.16. 18:00 F91 Dudelange - Qarabag FK 1:1
20.07.16. 19:15 IFK Norrkoping - Rosenborg BK 3:2
20.07.16. 19:30 Ferencvarosi TC - Skenderbeu Korce - : -
20.07.16. 19:30 Ferencvarosi TC - Partizani Tirana 2:4 (AP)
20.07.16. 20:15 AS Trencin - NK Olimpija Ljubljana 2:3
20.07.16. 20:45 Celtic FC - Lincoln FC 3:0
20.07.16. 20:45 GNK Dinamo Zagreb - Vardar Skopje 3:2
20.07.16. 21:15 FH Hafnarfjordur - Dundalk FC 2:2

Runda: Kvalifikaciono kolo 3

Datum Sat Domaćin Gost Rez.
26.07.16. 20:00 Ludogorets Razgrad - FK Red Star Belgrade 2:2
26.07.16. 20:00 FC BATE Borisov - Dundalk FC 1:0
26.07.16. 20:00 Sparta Prague - Fotbal Club Fcsb 1:1
26.07.16. 20:15 Partizani Tirana - RB Salzburg 0:1
26.07.16. 20:15 FC Viktoria Plzen - Qarabag FK 0:0
26.07.16. 20:30 FC Rostov - RSC Anderlecht 2:2
26.07.16. 20:45 GNK Dinamo Zagreb - FC Dinamo Tbilisi 2:0
26.07.16. 20:45 Ajax Amsterdam - PAOK FC 1:1
26.07.16. 20:45 FC Shakhtar Donetsk - Young Boys Bern 2:0
27.07.16. 16:00 FC Astana - Celtic FC 1:1
27.07.16. 19:15 Rosenborg BK - Apoel Nicosia FC 2:1
27.07.16. 19:30 AFC Astra Giurgiu - FC Copenhagen 1:1
27.07.16. 20:30 AS Trencin - Legia Warsaw 0:1
27.07.16. 20:30 Fenerbahce - AS Monaco 2:1
27.07.16. 20:45 Olympiacos FC - Hapoel Beer Sheva 0:0
02.08.16. 18:30 Qarabag FK - FC Viktoria Plzen 1:1
02.08.16. 19:00 FC Dinamo Tbilisi - GNK Dinamo Zagreb 0:1
02.08.16. 19:00 Apoel Nicosia FC - Rosenborg BK 3:0
02.08.16. 20:30 FK Red Star Belgrade - Ludogorets Razgrad 2:4 (OT)
02.08.16. 21:00 Dundalk FC - FC BATE Borisov 3:0
03.08.16. 19:45 Fotbal Club Fcsb - Sparta Prague 2:0
03.08.16. 19:45 FC Copenhagen - AFC Astra Giurgiu 3:0
03.08.16. 20:00 Hapoel Beer Sheva - Olympiacos FC 1:0
03.08.16. 20:15 Young Boys Bern - FC Shakhtar Donetsk 6:2 (AP)
03.08.16. 20:30 RB Salzburg - Partizani Tirana 2:0
03.08.16. 20:30 PAOK FC - Ajax Amsterdam 1:2
03.08.16. 20:45 Legia Warsaw - AS Trencin 0:0
03.08.16. 20:45 Celtic FC - FC Astana 2:1
03.08.16. 20:45 AS Monaco - Fenerbahce 3:1
03.08.16. 20:45 RSC Anderlecht - FC Rostov 0:2

Runda: Kvalifikaciono kolo 4

Datum Sat Domaćin Gost Rez.
16.08.16. 20:45 FC Copenhagen - Apoel Nicosia FC 1:0
16.08.16. 20:45 GNK Dinamo Zagreb - RB Salzburg 1:1
16.08.16. 20:45 Fotbal Club Fcsb - Manchester City 0:5
16.08.16. 20:45 Ajax Amsterdam - FC Rostov 1:1
16.08.16. 20:45 Young Boys Bern - Monchengladbach 1:3
17.08.16. 20:45 Ludogorets Razgrad - FC Viktoria Plzen 2:0
17.08.16. 20:45 Celtic FC - Hapoel Beer Sheva 5:2
17.08.16. 20:45 Dundalk FC - Legia Warsaw 0:2
17.08.16. 20:45 FC Porto - AS Roma 1:1
17.08.16. 20:45 Villarreal CF - AS Monaco 1:2
23.08.16. 20:45 FC Viktoria Plzen - Ludogorets Razgrad 2:2
23.08.16. 20:45 Hapoel Beer Sheva - Celtic FC 2:0
23.08.16. 20:45 Legia Warsaw - Dundalk FC 1:1
23.08.16. 20:45 AS Roma - FC Porto 0:3
23.08.16. 20:45 AS Monaco - Villarreal CF 1:0
24.08.16. 20:45 Apoel Nicosia FC - FC Copenhagen 1:1
24.08.16. 20:45 RB Salzburg - GNK Dinamo Zagreb 1:2 (OT)
24.08.16. 20:45 Manchester City - Fotbal Club Fcsb 1:0
24.08.16. 20:45 FC Rostov - Ajax Amsterdam 4:1
24.08.16. 20:45 Monchengladbach - Young Boys Bern 6:1