Kakva sramota... Nakon Sarajeva, jos veca blamaza BiH nogometa. Zabranit vam dekretom nastupe u Europi, a i jednim i drugim Mostarcima dati prednost, jer samo oni osvijetljavaju obraze ove jadne lige.
Gigovic sudi uzvratnu.. Ima nade.. + Prebice ih u tunelu.. vranjes je zastekao pajser iza pp aparata.. Prolazi Borac 100%.. dodik se zakleo nanom mrtvom da ce se osvetit neprijateljima rs-a..
Vico ide na hitan sastanak sa Ceferinom, tema razgovora :
1) Sto se vazelin nije koristio?!
2) Zasto Borcu ne Sudi niko od visoko delegiranih sudija (Bilbija, Petrovic, Gigovic,Grbic, Njegomirovic) makar do grupne faze?!
3) Zasto nisu svirana makar 2 do 3 penala za borac?!
4)Zasto nisu iskljucena makar 2 igraca protivnika?!
5) Zasto se ne slusa "vidoviti" Jado Vlagodic ?!
6) Zasto nije kaznjena Mladost DK jer se zalila na neregularnosti ?!
7) Kako se dopusta da Velez tako dobro igra i da 2 gola protiv Vranjesa i brace iz Grcke?!
8) Ko je dopustio da Tan kupi Sarajevo ponovo i zasto se dopusta da rijesi dugove i u sl 4-5 kola vrati klub u normalu?!
9) Ko je dopustio Boji da zabije gol protiv borca?!
10) Zasto se ne pomognu Radnik, Krupa ,Leotar da imaju sigurnu egzistenciju a Borac sigurne bodove?!
Ukoliko se ova pitanja pod hitno ne rijese, Vico je zaprijetio da ce zvat Dodika da se odcijepe i osnuju Vic ligu i gdje ce Borac bit visestruki Viceprvak .
sto bi Baka reko rezultat iz ril, end home mec vil bi open ,a bruke ove ja konto dobio borac kad sa vidio rezultat kad oni potop dozivili od amatera ,bruka za bh fudbal
Kažu potencijalni protivnik Borca u 3 pretkolu je ispadanjeeeee hahahahaha idemo Vico sad u banjaluku namjesti koji penal šqmpion srpske oleeeee oleeee oleeee hahaha ???
Od večeras se vraćamo poslu koji dobro znamo a to je kriminal i kradza sa sudijama i Pilavom u našem prvenstvu. Nema brige poravnat će Čolpa i Durić i opet ponos iz Platonove u Evropu
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA "AJ BORAC" HAHAHAHAHAHAH ali bili su i oslabljeni, u evropskim utakmicama se osjeti izostanak nosilaca igre Grbića i Njegomirovića
Ma sramote nas, najavljivali su ligu prvaka u Banja Luci a dobi hi amaterski klub 4-0 pola ekipe danas ranije završilo na poslu da bi igrali ovu utakmicu
KOME SMETA JAK BOJAC HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA
***o li vas Grbić, Gigović i Njegomirović, eto vam sad HAHAAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAJAJAAJAJAHAHAHAHAAH TRPAAAAAAAAAAJJJJJJ
GAZI PRĆIJU VICINU HAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA
Kakva noć za bh. fudbal: Velež pobjedio i vratio se gdje mu je mjesto a Vicina režimska prćija pokazala da pripada u Prvu ligu RS. Ima pravde, ako ne u Vicinoj ligi onda ima u Europi. Eto vam sad Gigović, Grbić, Njegomirović, Bilbija, Petrović, Jelić i ostali plaćenici.
BRAVO VELEŽ I BRAVO LINFIELD!
Hahahaahahaha, umalo da pogode rezultat one ofirne reklame sto su postavili na svom insta acc. Dizi sad tri prsta mater vam cetnicku ****m!! Sad cete morati dizati 4 umjesto 3 hahahahahahahahahaha
@djomlas999 mogu misliti kako vas boli sto ste morali varati i pljackati da predstavljate zemlju koju ne volite u Europi. Pogledaj pasos, to je tvoja drzava. Zivite lazan zivot, ko sto ste lazni sampioni.
@djomlas999 Borac je klub seher Banja Luke, i bit ce tako od sad pa do sudnjeg dana, nikad ga prepustit vama necemo, to samo mozes sanjat, a dana za megdana ima i bit ce...
Da ,nije vasa hahha,a fino je naglasi velikim imenom Bosna !!!
Bosna je i nasa i vasa drzavaa,bez Bosne taj vas borac ne bi nimad vidio ni cluja,ni linfielda ni kurca