Drama u Mostaru: Zrinjski prosuo dva gola prednosti, idemo u produžetke

Prvo pretkolo Lige prvaka

Haris Zilić, foto: Dino Kurbegović

Dobili smo dramu u Mostaru u revanš utakmici prvog pretkola Lige prvaka. Zrinjski je u Armeniji slavio sa 0:1, Urartu je večeras nakon regularnog dijela utakmice slavio sa 1:2.

Dakle, gledamo produžetke jer pravilo gola u gostima više ne važi.

Vodio je Zrinjski sa 1:0 od 27. minut golom Bilbije, ali u nastavku meča Urartu je bio mnogo bolja ekipa.

Grigoryan u 74. minuti sjajnim golom poravnava na 1:1 i vraća nadu gostima.

U 90. minuti dosuđen je penal za Urartu, oboren je Ozbiliz u šesnaestercu domaćina.

Loptu je uzeo isti igrač i pogodio za 1:2 i odveo meč u produžetke.

Drama u Mostaru se nastavlja.

Dobru priliku je propustio bh. prvak, vidjet ćemo šta nose produžeci.

Ako bude jedan razlike za goste i nakon produžetaka idemo na penale.

Pobjednik ovog duela u drugom prektolu ide na bolejg iz meča Slovan - Hessperange dok će poraženi na megdan Farulu u drugom prektolu Konferencijske lige jer je rumunjska ekipa večeras eliminisana od Sheriffa u prvom pretkolu Lige prvaka.

Zaprati HŠK Zrinjski, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
HŠK Zrinjski Moje Teme

Meho1505
E zamisli kakve su ostale ekipe kad ovakav Zrinjski dominira u našoj ligi, željovac sam ali naredno prvenstvo Sarajevo osvaja 90% realno imaju najbolju ekipu, a Željo da je zadrzao santosa I Hodzica borio bi se za titulu ovako???