Oproštajna poruka
Muftić se slomio: "Željo moj, nije lako dok ti ovo pišem..."
Nakon 13 godina provedenih u klubu, Vedad Muftić se emotivnom porukom oprostio od FK Željezničar, ostavljajući iza sebe priču koja je, kako sam kaže, počela još u djetinjstvu, a završava kao životna škola.