Bosna Sema povela, pa izgubila u Čapljini

Prva liga FBiH, 15. kolo

Nogometaši Čapljine pobijedili su Bosna Semu s 3:1 u susretu 15. kola Prve lige FBiH.

Bosna je odlično ušla u meč i već iz prvog napada je stigla do prednosti. Mrežu domaćeg tima pogodio je Bajro Spahić za vodstvo gostiju iz Sarajeva od 1:0.

Ipak, ostatak meča je potpuno pripao domaćim igračima. Do izjednačenja su došli u 36. minuti golom Raguža, a rezultatom 1:1 se otišlo na odmor.

Nastavak donosi bolju igru Čapljine i dva gola u mreži Ibre Hodžića. U 49. minuti vodstvo domaćem timu donosi Rodin, da bi pobjedu potvrdio Bratić u 84. minuti za konačnih 3:1.