Kozara, Drina, Tekstilac i Krupa startali pobjedama

Prva liga Republike Srpske

U subotu je odigrano pet susreta prvog kola nove sezone Prve lige Republike Srpske.

Derbi će se igrati u ponedjeljak, kada se sastaju Mladost iz Velike Obarske i Leotar, a danas je bilo također zanimljivih utakmica.

Kozara je u Gradišci s 1:0 pobijedila Sutjesku iz Foče, a jedini gol postigao je Slaviša Vukajlović u 85. minuti.

Višegradska Drina je u Novom Gradu istim rezultatom savladala Slobodu, a strijelac je bio Sedin Ljuca u 61. minuti.

Potražite više informacija na temu Prva liga Republike Srpske:

U duelu Borca i Zvijezde 09 u Šamcu nije bilo pogodaka, dok su Tekstilac i Krupa sa 3:0 kod kuće savladali Vlasenicu, odnosno Slobdu Mrkonjić Grad.