Kudra i Bešić za važnu pobjedu Turbine

Pobjeda Turbine

Fudbaleri Turbine iz Jablanice stigli su do važne pobjede u borbi za opstanak u Prvoj ligi FBiH. Oni su danas na svom terenu savladali Metalleghe s 2:0.

Prvo poluvrijeme donijelo je nešto bolju igru domaćih. Međutim, i pored nekoliko prilika na odmor se otišlo bez golova (0:0).

Nastavak donosi mnogo bolju igru domaćeg tima i dva gola u mrežu tima iz Jajca.

Do vodstva Turbina dolazi u 60. minuti. Kudra je pogodio za prednost od 1:0, da bi samo 11 minuta kasnije rezervista Bešić povećao prednost od 2:0.

Do kraja se rezultat nije mijenjao, te je Turbina došla do važna tri boda.