Sarajevo u sjajnom meču bolje od Zrinjskog

Kadetska Premijer liga, 13. kolo

Sjajan meč odigrali su 13. kolu kadetske Premijer lige BiH Sarajevo i Zrinjski, a na kraju je domaći tim slavio pobjedu od 3:2.

Domaći su poveli u 22. minuti golom Arnesa Junuzovića, da bi se ovaj rezultat zadržao sve do 42. minute kada Nemanja Nikolić pogađa za 2:0.

Ipak, mladi Plemići su se uspjeli vratiti. Golovima Perića i Savića su došli do 2:2, ali na kraju nisu uspjeli otići s jednim bodom iz Sarajeva.

Gol za pobjedu Bordo tima postigao je Šahabazović u 73. minuti meča.

Kadetska Premijer liga, 13. kolo:

Sarajevo - Zrinjski 3:2 (Junuzović 22', Nikolić 42', Šahbazović 73' / Perić 55', Savić 66')

SARAJEVO: Dizdarević, Nikolić, Sadiku, Jašarević, Imamović, Salčin, Bešić, Đokanović, Alić, Varešanović, Junzović.

ZRINJSKI: Savić, Perić, Krešić, Radoš, Krešić, Savić, Stanić, Cigeli, Domgjonaj, Božić, Mandžuka