Slavija slavila protiv Bosne iz Visokog

Prva pripremna utakmica

Slavija je danas u Visokom odigrala prvu pripremnu utakmicu, a protivnik je bila domaća Bosna.

Izabranici Milana Gutovića na kraju su slavili rezultatom 3:2 i od prve minute krenuli su organizovano i mirno ka golu Bosne. Prvi pogodak na utakmici postignut je sa bijele tačke, a precizan je bio Darko Spalević.

Već u 20. minuti Slavija je udvostručila prednost. Nakon slobodnog udarca u šestnaestercu se najbolje snašao Bilić, koji udarcem po zemlji matira domaćeg golmana. Tim iz Visokog je u nastavku susreta uspio izjednačiti golovima Čabardića i Čive, ali je konačnih 3:2 za Slaviju u 50. minuti postavio Kartal.

Narednu pripremnu utakmicu Slavija će odigrati u subotu protiv novog premijerligaša Mladosti iz Doboja kod Kaknja.