Tri meča i 17 pogodaka

Efikasno u Drugoj ligi Centar

Tri utakmice 24. kola Druge lige Federacije BiH donijele su nevjerovatnih 17 pogodaka.

Najviše pogodaka viđeno je u Olovu, gdje je zenički Rudar savladao domaću Stupčanici sa 7:2.

Domaći su imali dva gola prednosti nakon 23. minute igre pogocima Starogorca s penala i Šarića. Međutim, ostatak meča pripada potpuno gostima. Postigli su čak sedam pogodaka, te su stigli do uvjerljive pobjede u ovom susretu.

Šest pogodaka postignuto je u meču Usore i Pobjede (4:2)...

Gosti su vodili od 11. minute pogotkom Džafića, ali domaći stižu do tri gola u 15 minuta nastavka za 3:1. Gosti golom Hadžikadunića s penala smanjuju na 3:2, ali je Usora drugim golom Vehabovića došla do pobjede od 4:2 u 88. minuti.

Radnik iz Hadžića i Famos iz Hrasnice su remizirali rezultatom 1:1.

Druga liga Centar, 24. kolo:

Stupčanica - Rudar Zenica 2:7 (Starogorac 17'p, Šarić 23' / Škoro 37', 53', Salkić 48', Hamzić 64', 69', 90', Hurem 77')
Radnik Hadžići - Famos 1:1 (Mujan 9' / Muhić 55')
Usora - Pobjeda 4:2 (Maglić 53'p, Vehabović 58', 88', Kršić 60' /Džafić 11', Hadžikadunić 63'p)