Zvijezdi bod u Mostaru, Široki bolji od Veleža

Kadetska Premijer liga, 22. kolo

Kadeti Zvijezde iz Gradačca osvojili su bod na gostovanju kod Zrinjskog u Mostaru (1:1).

Iako je na otvaranju drugog poluvremena Zrinjski preko Martinovića stigao do 1:0, samo finiš meča donosi nešto bolju igru Zvijezde, koja preko Arapovića u 72. minuti stiže do jednog boda (1:1).

Široki je savladao Velež s 2:1, te su prekočili Željezničar na drugoj poziciji, barem do sutra.

Knežević je u devetoj minuti pogodio za vodstvo Širokog, da bi Nikić u prvoj minuti nadoknade prvog dijela povisio prednost na 2:0. Uspjeli su gosti autogolom Baje da smanje na 2:1, ali je do kraja Široki zadržao prednost.

Drina je pogotkom Galića slavila u Travniku s 1:0, dok je Asentić donio pobjedu Slaviji nad Borcem.