Zvezda se poigrala s prvakom Slovenije

Četvrta pobjeda Zvezde

Košarkaši Crvene zvezde pregazili su večeras u četvrtom kolu ABA lige ekipu Tajfuna rezultatom 113:66.

Od prve do posljednje minute beogradski tim je dominirao u ovom meču, te je na kraju slavio zaista uvjerljiv trijumf

Već nakon prve dionice bilo je 15 razlike (30:15), a nastavila je Zvezda s dominacijom i do kraja prvog dijela.

Na odmor se otišlo sa 33 poena prednosti u korist crno-bijelih (59:26).

Ni u nastavku slovenački prvak nije imao nikakve šanse za povratak. Prednost se povećavala iz napada u napad, a na kraju je domaći tim slavio sa 47 poena razlike.

Potražite više informacija na temu ABA liga:

Nastić je predvodio Zvezdu sa 16 poena, Gudurić je dodao 13, a Bolčina je kod gostiju ubacio 13 poena.

Emir Zimić je za 19 minuta ubacio šest poena...