Atletico za 20 minuta riješio Las Palmas

Madriđani uvjerljivi

Atletico Madrid je poprilično lako slavio u gostima kod Las Palmasa (5:0).

Atletico je u 35. kolu stigao do važne pobjede u borbi za treće mjesto (direktan plasman u Ligu prvaka), dok je Las Palmas ostao na 39 bodova, no ostat će u ligi i naredne sezone.

Počelo je sjajno po goste u Madridu i Kevin Gameiro je već u drugoj minuti pogodio za 1:0.

U 17. minuti Saul Niguez je povisio na 2:0, da bi u 18. minuti Gameiro drugim golom riješio pitanje pobjednika.

U 65. minuti Boateng je zbog drugog žutog kartona isključen i Las Palmas nije više mogao da se vrati. Rezervista Thomas je u 74. minuti povećao prednost gostiju, postigavši gol za 4:0.