Cimirotu 90 minuta u remiju Ajaxa i PAOK-a

Liga prvaka

Nogometaši Ajaxa i PAOK-a remizirali su rezultatom 1:1 u prvom susretu četvrtog pretkola Lige prvaka.

Ajax je u Amsterdamu ugostio PAOK u jednoj od zanimljivijih utakmica trećeg pretkola Lige prvaka.

Gosti iz Soluna su poveli u 27. minuti, kada je Campos zatresao mrežu Ajaxa. Ipak, Dolberg je u 58. minuti donio vrijedan gol Holanđanima.

Za goste je 90 minuta igrao bh. reprezentativac Gojko Cimirot.

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

Bez pobjednika, ali uz četiri gola (2:2), završen je duel Rostova i Anderlechta. Ezzatolahi i Poloz (penal) bili su strijelci za domaće, Hanni i Tielemans za goste iz Belgije.