Ćiro preporodio Zadar: Pala je i Lokomotiva

HNL

Zadar je nastavio sa pobjedama pod vodstvom bivšeg selektora reprezentacije BiH, Miroslava Blaževića.

U prvom susretu devetog kola Prve HNL Zadrani su slavili na stadionu u Kranjčevićevoj ulici protiv Lokomotive rezultatom 1:0.

Prekrasan pogodak za trijumf gostiju postigao je Ivor Weitzer u 17. minuti susreta. Zadar je sa ova tri boda preskočio Lokose na tabeli, sada je četvrti sa jednakim brojem bodova (11) kao i trećeplasirani Hajduk.

Vrijedi istaći i da je sudac u 89. minuti isključio bivšeg selektora BiH Miroslav Ćiro Blažević zbog navodnog prigovora.

U početnom sastavu Zadrana zaigrali su bivši reprezentativci Bosne i Hercegovine Želimir Terkeš i Mirko Hrgović.