Deportivo konačno slavio, igrao i Medunjanin

Primera, 15. kolo

Fudbaleri Deportiva prekinuli su seriju loših rezultata i večeras u okviru 15. kola španske Primere ostvarili minimalnu pobjedu nad Elcheom.

Rezultat nakon 90 minuta igre glasio je 1:0, a Deportivo je do pobjedonosnog pogotka stigao u 22. minuti. Strijelac je bio Luis Farina koji je pokupio odbijenu loptu, a potom je precizno plasirao u rašlje.

Do kraja susreta bilježimo po nekoliko šansi na obje, strane ali promjene rezultata nije bilo.

Bosanskohercegovački reprezentativac, Haris Medunjanin, zamijenjen je u 65. minuti, a njegov tim nakon današnje pobjede zauzima 16. poziciju u španskoj Primeri.