Na kraju je dobro prošao

Golman napravio grešku o kojoj bruji cijeli svijet

E. Čaušević

Fudbaleri Banfielda sinoć su na domaćem terenu savladali Lanus (1:0) u meču 24. kola argentinske Primere.

Banfield je do pobjede stigao golom u posljednjoj minuti prvog poluvremena kada je mrežu Lanusa zatresao Bertolo. Međutim, ovaj meč obilježila je nevjerovatna greška domaćeg golmana.

Naime, Navarro je napravio bizarnu grešku u drugom dijelu koja je mogla koštati njegov tim. On je htio zaustaviti jednog od svojih saigrača, a nije bio svjestan da je s loptom napustio granice šesneasterca. Gosti su dobili slobodan udarac, ali ga na sreću ovog golmana nisu iskoristili.