Katai upisao prvu asistenciju u Primeri

Alaves poražen od Valencije

Fudbaleri Valencije savladali su sinoć na svom terenu sastav Alavesa. 'Slijepi miševi' su u posljednjoj utakmici 5. kola Primere slavili sa 2:1.

Valencia je do trijumfa stigla u samoj završnici. Parejo je u 88. minutu bio siguran izvođač sa bijele tačke.

Prethodno je Laguardia autogolom donio prednost domaćinu, da bi na samom kraju prvog poluvremena Alaves izjednačio preko Toquera Pineda. Treba istaći da je asistent kod ovog gola bio srbijanski internacionalac Aleksandar Katai.

Katai je po prvi put bio starter u ekipi Alavesa, a teren je napustio u 70. minutu.