Mali tim ispisao klupsku povijest u Primeri

Levante prvi put do tri gola

Teme:

Fudbaleri Levantea su u 12. kolu španske Primere deklasirali na gostovanju u Gijonu ekipu Sportinga s 3:0.

Sva tri pogotka tim iz predgrađa Valencije je postigao u prvom poluvremenu. Pogađali su Deyverson dva puta, te Feddal, a u ovom meču je Levante ispisao klupsku povijest.

Po prvi put u povijesti kluba, Levante je postigao tri pogotka u prvom poluvremenu. Nikada ranije im to nije pošlo za rukom, ali za sve postoji prvi put, pa je tako i ovaj klub stigao do tri gola u jednom poluvremenu.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Usprkos pobjedi Levante je i dalje u donjem dijelu tabele, a osvojili su za sada 10 bodova u 12 utakmica.