Nici samo bod u gostima kod Bastije

Ligue 1

Teme:

Fudbaleri Bastije i Nice podijelili su bodove u večerašnjem meču 21. kola Ligue 1.

Domaći su sjajno otvorili meč pa su do vodstva stigli već u 17. minuti, a strijelac pogotka bio je Oniangue. Ipak, fudbaleri Nice su zaigrali mnogo bolje od tog trenutka pa su uspjeli da dođu do izjednačenja prije odlska na odmor, a strijelac je bio Souquet u 33. minuti.

U nastavku meča Bastia je ostala sa igračem manje jer je Cahuzac dobio drugi žuti, odnosno crveni karton u 65. minuti. Ipak, gosti to nisu uspjeli da iskoriste pa je ostalo 1:1 do samoga kraja.

Nica je nakon ovog meča ostala lider na tabeli sa 46 bodova, dok je Bastia sada na 15. mjestu sa 21 bodom.