Niko Kranjčar pokazao da i dalje ima top u nogama

Sjajan pogodak hrvatskog fudbalera

Jučerašnji prijateljski susret Rangersa i Marseillea je završen rezultatom 1:1, a autor najljepšeg poteza na utakmici je bio hrvatski fudbaler Niko Kranjčar.

Na prvi gol u duelu Marseillea i Rangersa se čekalo do 61. minuta kada Germain donosi prednost francuskoj ekipi, da bi Škoti u 75. minuti došli do izjednačenja golom Nike Kranjčara iz slobodnog udarca.

Nekadašnji hrvatski reprezentativac je tokom svoje karijere bio poznat kao izuzetan izvođač slobodnih udaraca i fudbaler koji posjeduje zaista snažan šut.

A da ga "topovski" šut služi i u 32. godini pokazuje njegov pogodak protiv Marseillea.