Prekidi kobni za Burnley kod West Bromwicha

Uvjerljiva pobjeda WBA

Fudbaleri West Bromwich Albiona savladali su danas u 6. kolu Premier lige ekipu Burnleya s uvjerljivih 4:0.

Prekidi su bili kobni za goste u ovom susretu. Craig Dawson je u 30. minuti iskoristio dobro ubacivanje Brunta iz kornera, te je pogodio za prednost WBA od 1:0...

Finiš prvog poluvremena donosi novi gol u mreži Burnleya. Dorrans je sjajno ubacio, a Saido Berahino pogađa za sigurno vodstvo od 2:0 nakon prvih 45 minuta.

Isti duo je zaslužan i za treći gol West Bromwicha u 56. minuti Dorrans je ponovo upisao odličnu asistenciju, a Berahino lagano matira golmana gostiju Heatona za vodstvo od 3:0.

Odličnu partiju Dorrans je zaključio pogotkom za konačnnih 4:0 u 90. minuti susreta.