Prekrasan gol Grelle za pobjedu New Yorka nad Benficom

Internacionalni kup

Fudbaleri New York Red Bullsa savladali su na Internacionalnom kupu šampiona ekipu Benfice s 2:1.

Portugalski prvak je odlično otvorio meč. Golom Pizzija poveli su s 1:0 nakon sedam minuta igre, ali je New York ipak uspio da preokrene meč u svoju korist.

Do izjednačenja domaći dolaze u 33. minuti. Lijepu akciju završava Brendan Wright-Phillips za poravnanje rezultata na 1:1.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, da bi u 56. minuti New York stigao do pobjede i to na sjajan način.

Prekrasan gol je postigao Mike Grella za vodstvo od 2:1, što se na kraju ispostavio kao konačan rezultat susreta.