Toulouse se ponadao u Monacu, ali Kneževi slave pobjedu

Pobjeda Monaca

Fudbaleri Monaca pobiejdili su Toulouse s 3:1 u susretu 35. kola Ligue 1.

Vodeći tim prvenstva je uz malo muke došao do tri boda koja ih ostavljaju na vrhu tabele.

Prvo poluvrijeme usprkos nekoliko dobrih šansi završilo je bez golova (0:0), da bi u prvom napadu u nastavku gosti poveli s 0:1, a pogodio je Toivonen.

Međutim, radost im je trajala samo tri minute. Kamil Glik je pogodio za 1:1, da bi potpuni preokret Monacu donio Kylian Mbappe golom za 2:1 u 64. minuti.

Pobjedu domaćih ovjerio je Thomas Lemar u 75. minuti, golom za konačnih 3:1.