Werder slavio bez Hajrovića, Borussia M. reda poraze

Kompletirano treće kolo Bundeslige

Werder je u treće kolu stigao do prve pobjede u novoj bundesligaškoj sezoni.

Utakmicom Werder - Borussia M. kompletirano je treće kolo Bundeslige. Tim iz Bremena je slavio s 2:1, ali naš Izet Hajrović nije bio ni na klupi.

Johannsson je s penala u 39. donio vodstvo Werderu, ali je samo koju minutu kasnije Stindl poravnao na 1:1.

Novu prednost Werderu donio je Vestergaard u 53. minuti, a goste je mogao, a nije, dokrajčiti Kroos, koji je u 88. promašio penal, kojeg je skrivio Xhaka i dobio crveni karton.

Werder je počeo sezonu porazom, pa je onda remizirao i evo na red je došla pobjeda. Borussia ima tri poraza - od Borussije Dortmund, Mainza i Werdera. Na dnu tabele su bez bodova is gol-razlikom 2:8.