Zolotićev Gent pobjedom kod Standarda zasjeo na vrh
Razočarenje za Dinu Arslanagića, potencijalnog Zmaja

Jupiler liga, 4.kolo

Ekipa Genta upisala je svoju drugu pobjedu u novoj sezoni belgijske Jupiler lige, a klub našeg Nermina Zolotića slavio je sa minimalnih 1:0 na teškom gostovanju kod Standard Liegea.

Jedini gol za goste dao je Depoitre u 16. minuti susreta na asistenciju Oussalaha.

Pobjedu svog kluba nekadašnji fudbaler Željezničara odgledao je sa klupe za rezervne igrače, dok je s duge strane potencijalni reprezentativac Bosne i Hercegovine Dino Arslanagić odigrao svih 90 minuta.

U samom finišu utakmice u igru je ušao i još jedan potencijalni Zmaj Deni Milošević.