Barcelona uvjerljiva

Nova pobjeda Katalonaca

Košarkaši  Barcelone uvjerljivo su slavili u gostima kod River Andorre sa 71:56.

Barcelona je bez većih problema, kako se i očekivalo, slavila u gostima kod River Andorre.

Novajlija u ligi nije mogao da pruži otpor katalonskom divu, koji je u nastavku susreta stigao do pobjede.

Prva četvrtina završena je rezultatom 12:12, druga 13:13 i neshvatljivo je da ekipa poput Barcelone ubaci tako mali broj poena. A onda je u trećoj dionici ubacila 28 i tu se meč prelomio.

Potražite više informacija na temu ACB liga:

Barceloni je ovo bila 12. pobjeda uz pet poraza, dok Rivber Andorra ima obrnuti omjer (5:12). Abrines je ubacio 19 poena kod gostiu, Thomas 14, Tomić 11 poena, dok je kod domaćih Bogris ubacio 18 poena.