Denver nemoćan, Nurkić ubacio devet poena

Veća minutaža za bh. centra

Denver Nuggetsi doživjeli su ubjedljiv poraz na gostovanju kod San Antonija (121:97), a Jusuf Nurkić konačno je imao nešto veću minutažu.

Bh. centar je na parketu AT&T Centra proveo 23 minuta i za to vrijeme uspio je da zabilježi devet poena (4/8 iz igre, 1/4 slobodna bacanja), osam skokova, dvije asistencije te po jednu blokadu i ukradenu loptu.

Jamal Murray je sa 20 koševa bio najraspoloženiji kod Nuggetsa, dok je pobjednički tim predvodio Kawhi Leonard sa 19 pogodaka, šest skokova i pet asistencija.

Ekipa Denvera trenutno je osma na Zapadu sa 22 pobjede i 28 poraza.

Sa druge strane, Spursi zauzimaju drugo mjesto sa omjerom 39-11.