Raspored
Prva liga Federacije BiH
1. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
12.08.23. | 17:00 | NK Jedinstvo | - | BFK Simm Bau | 2 : 2 | |
13.08.23. | 17:00 | FK Mladost DK | - | FK Goražde | 1 : 2 | |
12.08.23. | 17:00 | FK Radnik H. | - | Gornji Rahić | 2 : 1 | |
12.08.23. | 17:00 | OFK Gradina | - | NK Bratstvo G. | 2 : 2 | |
12.08.23. | 17:00 | FK Budućnost B. | - | NK TOŠK | 2 : 1 | |
23.08.23. | 17:00 | NK Zvijezda | - | HNK Tomislav | 1 : 1 | |
13.08.23. | 17:00 | Stupčanica | - | NK Čelik | 1 : 1 | |
12.08.23. | 20:00 | FK Sloboda | - | FK Rudar K. | 3 : 2 |
2. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
19.08.23. | 20:00 | FK Sloboda | - | NK Jedinstvo | 4 : 0 | |
19.08.23. | 17:00 | NK Bratstvo G. | - | NK Zvijezda | 3 : 3 | |
19.08.23. | 17:00 | BFK Simm Bau | - | FK Budućnost B. | 2 : 3 | |
20.08.23. | 17:00 | Gornji Rahić | - | FK Mladost DK | 1 : 0 | |
20.08.23. | 17:00 | NK TOŠK | - | OFK Gradina | 1 : 2 | |
19.08.23. | 17:00 | HNK Tomislav | - | Stupčanica | 0 : 1 | |
19.08.23. | 17:00 | FK Rudar K. | - | FK Goražde | 2 : 2 | |
19.08.23. | 20:00 | NK Čelik | - | FK Radnik H. | 1 : 1 |
3. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
27.08.23. | 17:00 | FK Mladost DK | - | NK Čelik | 0 : 1 | |
26.08.23. | 17:00 | FK Goražde | - | Gornji Rahić | 2 : 1 | |
26.08.23. | 17:00 | FK Radnik H. | - | HNK Tomislav | 0 : 4 | |
26.08.23. | 17:00 | FK Budućnost B. | - | FK Sloboda | 0 : 1 | |
27.08.23. | 17:00 | Stupčanica | - | NK Bratstvo G. | 3 : 0 | |
26.08.23. | 17:00 | OFK Gradina | - | BFK Simm Bau | 0 : 2 | |
27.08.23. | 17:00 | NK Zvijezda | - | NK TOŠK | 3 : 3 | |
26.08.23. | 17:00 | NK Jedinstvo | - | FK Rudar K. | 2 : 0 |
4. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
02.09.23. | 20:00 | FK Sloboda | - | OFK Gradina | 4 : 0 | |
03.09.23. | 16:30 | NK TOŠK | - | Stupčanica | 4 : 1 | |
02.09.23. | 16:30 | NK Jedinstvo | - | FK Budućnost B. | 1 : 1 | |
02.09.23. | 16:30 | BFK Simm Bau | - | NK Zvijezda | 3 : 1 | |
02.09.23. | 16:30 | NK Čelik | - | FK Goražde | 2 : 0 | |
02.09.23. | 16:30 | HNK Tomislav | - | FK Mladost DK | 3 : 1 | |
02.09.23. | 16:30 | FK Rudar K. | - | Gornji Rahić | 2 : 1 | |
02.09.23. | 16:30 | NK Bratstvo G. | - | FK Radnik H. | 2 : 1 |
5. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
10.09.23. | 16:30 | Gornji Rahić | - | NK Čelik | 3 : 1 | |
09.09.23. | 16:30 | FK Radnik H. | - | NK TOŠK | 1 : 0 | |
09.09.23. | 16:30 | FK Goražde | - | HNK Tomislav | 1 : 1 | |
10.09.23. | 16:30 | FK Mladost DK | - | NK Bratstvo G. | 1 : 2 | |
10.09.23. | 16:30 | NK Zvijezda | - | FK Sloboda | 0 : 1 | |
10.09.23. | 16:30 | Stupčanica | - | BFK Simm Bau | 3 : 1 | |
09.09.23. | 16:30 | OFK Gradina | - | NK Jedinstvo | 2 : 0 | |
09.09.23. | 16:30 | FK Budućnost B. | - | FK Rudar K. | 1 : 0 |
6. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
16.09.23. | 16:00 | FK Rudar K. | - | NK Čelik | 2 : 2 | |
17.09.23. | 16:00 | NK TOŠK | - | FK Mladost DK | 0 : 2 | |
16.09.23. | 16:00 | HNK Tomislav | - | Gornji Rahić | 0 : 0 | |
16.09.23. | 16:00 | NK Bratstvo G. | - | FK Goražde | 0 : 2 | |
16.09.23. | 16:00 | FK Budućnost B. | - | OFK Gradina | 2 : 0 | |
16.09.23. | 16:00 | BFK Simm Bau | - | FK Radnik H. | 1 : 1 | |
16.09.23. | 16:00 | NK Jedinstvo | - | NK Zvijezda | 0 : 2 | |
16.09.23. | 19:00 | FK Sloboda | - | Stupčanica | 1 : 0 |
7. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
24.09.23. | 15:30 | NK Čelik | - | HNK Tomislav | 2 : 2 | |
24.09.23. | 15:30 | FK Mladost DK | - | BFK Simm Bau | 3 : 3 | |
24.09.23. | 15:30 | Gornji Rahić | - | NK Bratstvo G. | 2 : 0 | |
24.09.23. | 16:00 | FK Goražde | - | NK TOŠK | 2 : 1 | |
24.09.23. | 15:30 | NK Zvijezda | - | FK Budućnost B. | 1 : 0 | |
23.09.23. | 15:30 | FK Radnik H. | - | FK Sloboda | 1 : 2 | |
23.09.23. | 15:30 | OFK Gradina | - | FK Rudar K. | 1 : 0 | |
24.09.23. | 15:30 | Stupčanica | - | NK Jedinstvo | 4 : 0 |
8. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
30.09.23. | 15:30 | FK Budućnost B. | - | Stupčanica | 0 : 2 | |
30.09.23. | 15:30 | OFK Gradina | - | NK Zvijezda | 1 : 0 | |
30.09.23. | 15:30 | NK Jedinstvo | - | FK Radnik H. | 1 : 0 | |
01.10.23. | 19:00 | FK Sloboda | - | FK Mladost DK | 6 : 2 | |
30.09.23. | 15:30 | BFK Simm Bau | - | FK Goražde | 2 : 1 | |
30.09.23. | 15:30 | NK Bratstvo G. | - | NK Čelik | 2 : 2 | |
30.09.23. | 15:30 | FK Rudar K. | - | HNK Tomislav | 1 : 2 | |
01.10.23. | 15:30 | NK TOŠK | - | Gornji Rahić | 4 : 0 |
9. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
08.10.23. | 15:00 | Stupčanica | - | OFK Gradina | 0 : 0 | |
07.10.23. | 15:00 | NK Zvijezda | - | FK Rudar K. | 3 : 0 | |
08.10.23. | 15:00 | FK Mladost DK | - | NK Jedinstvo | 5 : 1 | |
08.10.23. | 15:00 | FK Radnik H. | - | FK Budućnost B. | 1 : 1 | |
07.10.23. | 18:00 | NK Čelik | - | NK TOŠK | 1 : 1 | |
08.10.23. | 15:00 | Gornji Rahić | - | BFK Simm Bau | 2 : 1 | |
07.10.23. | 15:00 | FK Goražde | - | FK Sloboda | 2 : 0 | |
07.10.23. | 15:00 | HNK Tomislav | - | NK Bratstvo G. | 2 : 1 |
10. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
14.10.23. | 15:30 | BFK Simm Bau | - | NK Čelik | 2 : 0 | |
15.10.23. | 15:00 | NK TOŠK | - | HNK Tomislav | 1 : 3 | |
15.10.23. | 15:00 | NK Jedinstvo | - | FK Goražde | 0 : 2 | |
14.10.23. | 18:30 | FK Sloboda | - | Gornji Rahić | 2 : 0 | |
14.10.23. | 15:00 | FK Budućnost B. | - | FK Mladost DK | 2 : 1 | |
14.10.23. | 15:00 | FK Rudar K. | - | NK Bratstvo G. | 1 : 1 | |
14.10.23. | 15:00 | OFK Gradina | - | FK Radnik H. | 1 : 0 | |
14.10.23. | 15:00 | NK Zvijezda | - | Stupčanica | 0 : 2 |
11. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
21.10.23. | 18:00 | NK Čelik | - | FK Sloboda | 1 : 0 | |
21.10.23. | 14:30 | NK Bratstvo G. | - | NK TOŠK | 3 : 1 | |
21.10.23. | 14:30 | FK Goražde | - | FK Budućnost B. | 1 : 1 | |
22.10.23. | 14:30 | Gornji Rahić | - | NK Jedinstvo | 3 : 0 | |
21.10.23. | 14:30 | HNK Tomislav | - | BFK Simm Bau | 4 : 5 | |
21.10.23. | 14:30 | FK Radnik H. | - | NK Zvijezda | 2 : 1 | |
22.10.23. | 14:30 | Stupčanica | - | FK Rudar K. | 3 : 1 | |
22.10.23. | 14:30 | FK Mladost DK | - | OFK Gradina | 0 : 0 |
12. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
28.10.23. | 14:30 | NK Zvijezda | - | FK Mladost DK | 1 : 0 | |
28.10.23. | 18:00 | FK Sloboda | - | HNK Tomislav | 4 : 1 | |
28.10.23. | 14:30 | NK Jedinstvo | - | NK Čelik | 1 : 0 | |
28.10.23. | 14:30 | FK Budućnost B. | - | Gornji Rahić | 3 : 0 | |
29.10.23. | 13:30 | Stupčanica | - | FK Radnik H. | 3 : 0 | |
28.10.23. | 14:30 | OFK Gradina | - | FK Goražde | 0 : 0 | |
28.10.23. | 15:00 | BFK Simm Bau | - | NK Bratstvo G. | 2 : 0 | |
28.10.23. | 14:30 | FK Rudar K. | - | NK TOŠK | 2 : 0 |
13. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
05.11.23. | 13:30 | NK Čelik | - | FK Budućnost B. | 2 : 1 | |
05.11.23. | 13:30 | NK TOŠK | - | BFK Simm Bau | 1 : 2 | |
04.11.23. | 13:30 | NK Bratstvo G. | - | FK Sloboda | 2 : 1 | |
05.11.23. | 13:30 | Gornji Rahić | - | OFK Gradina | 1 : 2 | |
04.11.23. | 13:30 | FK Goražde | - | NK Zvijezda | 3 : 0 | |
04.11.23. | 13:30 | HNK Tomislav | - | NK Jedinstvo | 2 : 2 | |
04.11.23. | 13:30 | FK Radnik H. | - | FK Rudar K. | 0 : 0 | |
05.11.23. | 13:30 | FK Mladost DK | - | Stupčanica | 1 : 2 |
14. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
11.11.23. | 13:30 | FK Radnik H. | - | FK Mladost DK | 5 : 0 | |
11.11.23. | 13:30 | OFK Gradina | - | NK Čelik | 1 : 0 | |
12.11.23. | 13:30 | Stupčanica | - | FK Goražde | 1 : 0 | |
11.11.23. | 13:30 | NK Zvijezda | - | Gornji Rahić | 0 : 2 | |
11.11.23. | 13:30 | NK Jedinstvo | - | NK Bratstvo G. | 1 : 0 | |
11.11.23. | 13:30 | FK Budućnost B. | - | HNK Tomislav | 3 : 1 | |
11.11.23. | 17:00 | FK Sloboda | - | NK TOŠK | 2 : 0 | |
11.11.23. | 13:30 | FK Rudar K. | - | BFK Simm Bau | 1 : 1 |
15. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
18.11.23. | 13:30 | NK Bratstvo G. | - | FK Budućnost B. | 0 : 1 | |
18.11.23. | 13:30 | NK TOŠK | - | NK Jedinstvo | 2 : 0 | |
18.11.23. | 13:30 | BFK Simm Bau | - | FK Sloboda | 1 : 2 | |
18.11.23. | 13:30 | HNK Tomislav | - | OFK Gradina | 2 : 1 | |
18.11.23. | 13:30 | FK Mladost DK | - | FK Rudar K. | 1 : 0 | |
24.11.23. | 18:00 | NK Čelik | - | NK Zvijezda | 3 : 1 | |
19.11.23. | 13:30 | Gornji Rahić | - | Stupčanica | 0 : 0 | |
18.11.23. | 13:30 | FK Goražde | - | FK Radnik H. | 0 : 0 |
16. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
09.03.24. | 15:00 | FK Goražde | - | FK Mladost DK | 1 : 2 | |
10.03.24. | 15:00 | Gornji Rahić | - | FK Radnik H. | 4 : 0 | |
09.03.24. | 15:00 | NK Bratstvo G. | - | OFK Gradina | 3 : 0 | |
10.03.24. | 15:00 | NK TOŠK | - | FK Budućnost B. | 2 : 0 | |
09.03.24. | 15:00 | HNK Tomislav | - | NK Zvijezda | 1 : 0 | |
09.03.24. | 18:00 | NK Čelik | - | Stupčanica | 1 : 1 | |
10.03.24. | 15:00 | FK Rudar K. | - | FK Sloboda | 2 : 2 | |
09.03.24. | 15:00 | BFK Simm Bau | - | NK Jedinstvo | 1 : 1 |
17. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
17.03.24. | 15:00 | NK Jedinstvo | - | FK Sloboda | 1 : 2 | |
16.03.24. | 15:00 | NK Zvijezda | - | NK Bratstvo G. | 1 : 0 | |
16.03.24. | 15:00 | FK Budućnost B. | - | BFK Simm Bau | 3 : 0 | |
16.03.24. | 15:00 | FK Mladost DK | - | Gornji Rahić | 0 : 1 | |
16.03.24. | 15:00 | OFK Gradina | - | NK TOŠK | 0 : 1 | |
16.03.24. | 15:00 | Stupčanica | - | HNK Tomislav | 3 : 2 | |
16.03.24. | 15:00 | FK Goražde | - | FK Rudar K. | 0 : 1 | |
16.03.24. | 15:00 | FK Radnik H. | - | NK Čelik | 1 : 0 |
18. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
24.03.24. | 15:30 | NK Čelik | - | FK Mladost DK | 2 : 1 | |
24.03.24. | 15:30 | Gornji Rahić | - | FK Goražde | 1 : 2 | |
23.03.24. | 15:30 | HNK Tomislav | - | FK Radnik H. | 1 : 1 | |
24.03.24. | 18:30 | FK Sloboda | - | FK Budućnost B. | 3 : 1 | |
23.03.24. | 15:30 | NK Bratstvo G. | - | Stupčanica | 1 : 0 | |
23.03.24. | 15:30 | BFK Simm Bau | - | OFK Gradina | 1 : 1 | |
24.03.24. | 15:30 | NK TOŠK | - | NK Zvijezda | 3 : 2 | |
23.03.24. | 15:30 | FK Rudar K. | - | NK Jedinstvo | 0 : 1 |
19. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
30.03.24. | 16:00 | OFK Gradina | - | FK Sloboda | 1 : 1 | |
30.03.24. | 16:00 | Stupčanica | - | NK TOŠK | 4 : 0 | |
30.03.24. | 16:00 | FK Budućnost B. | - | NK Jedinstvo | 1 : 1 | |
30.03.24. | 16:00 | NK Zvijezda | - | BFK Simm Bau | 3 : 1 | |
30.03.24. | 16:00 | FK Goražde | - | NK Čelik | 2 : 0 | |
30.03.24. | 16:00 | FK Mladost DK | - | HNK Tomislav | 0 : 2 | |
30.03.24. | 16:00 | Gornji Rahić | - | FK Rudar K. | 0 : 0 | |
30.03.24. | 16:00 | FK Radnik H. | - | NK Bratstvo G. | 0 : 1 |
20. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
06.04.24. | 16:00 | NK Čelik | - | Gornji Rahić | 3 : 0 | |
07.04.24. | 16:00 | NK TOŠK | - | FK Radnik H. | 1 : 1 | |
06.04.24. | 16:00 | HNK Tomislav | - | FK Goražde | 1 : 0 | |
06.04.24. | 16:00 | NK Bratstvo G. | - | FK Mladost DK | 2 : 0 | |
07.04.24. | 20:00 | FK Sloboda | - | NK Zvijezda | 1 : 0 | |
06.04.24. | 16:00 | BFK Simm Bau | - | Stupčanica | 1 : 2 | |
06.04.24. | 16:00 | NK Jedinstvo | - | OFK Gradina | 1 : 0 | |
06.04.24. | 16:00 | FK Rudar K. | - | FK Budućnost B. | 4 : 3 |
21. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
13.04.24. | 16:30 | NK Čelik | - | FK Rudar K. | 2 : 0 | |
13.04.24. | 16:30 | FK Mladost DK | - | NK TOŠK | 1 : 4 | |
14.04.24. | 16:30 | Gornji Rahić | - | HNK Tomislav | 3 : 1 | |
13.04.24. | 16:30 | FK Goražde | - | NK Bratstvo G. | 0 : 1 | |
13.04.24. | 16:30 | OFK Gradina | - | FK Budućnost B. | 1 : 0 | |
13.04.24. | 16:30 | FK Radnik H. | - | BFK Simm Bau | 1 : 3 | |
13.04.24. | 16:30 | NK Zvijezda | - | NK Jedinstvo | 5 : 0 | |
14.04.24. | 16:30 | Stupčanica | - | FK Sloboda | 0 : 1 |
22. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
20.04.24. | 17:00 | HNK Tomislav | - | NK Čelik | 1 : 1 | |
20.04.24. | 17:00 | BFK Simm Bau | - | FK Mladost DK | 4 : 2 | |
20.04.24. | 17:00 | NK Bratstvo G. | - | Gornji Rahić | 6 : 3 | |
21.04.24. | 17:00 | NK TOŠK | - | FK Goražde | 0 : 2 | |
21.04.24. | 17:00 | FK Budućnost B. | - | NK Zvijezda | 1 : 2 | |
20.04.24. | 17:00 | FK Sloboda | - | FK Radnik H. | 0 : 0 | |
20.04.24. | 17:00 | FK Rudar K. | - | OFK Gradina | 3 : 0 | |
21.04.24. | 17:00 | NK Jedinstvo | - | Stupčanica | 0 : 1 |
23. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
28.04.24. | 17:00 | Stupčanica | - | FK Budućnost B. | - : - | |
27.04.24. | 17:00 | NK Zvijezda | - | OFK Gradina | - : - | |
27.04.24. | 17:00 | FK Radnik H. | - | NK Jedinstvo | - : - | |
27.04.24. | 17:00 | FK Mladost DK | - | FK Sloboda | - : - | |
27.04.24. | 17:00 | FK Goražde | - | BFK Simm Bau | - : - | |
28.04.24. | 17:00 | NK Čelik | - | NK Bratstvo G. | - : - | |
27.04.24. | 17:00 | HNK Tomislav | - | FK Rudar K. | - : - | |
28.04.24. | 17:00 | Gornji Rahić | - | NK TOŠK | - : - |
24. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Slobodan | Slobodan | OFK Gradina | - | Stupčanica | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Rudar K. | - | NK Zvijezda | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Jedinstvo | - | FK Mladost DK | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Budućnost B. | - | FK Radnik H. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK TOŠK | - | NK Čelik | - : - | |
Slobodan | Slobodan | BFK Simm Bau | - | Gornji Rahić | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Sloboda | - | FK Goražde | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Bratstvo G. | - | HNK Tomislav | - : - |
25. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Slobodan | Slobodan | NK Čelik | - | BFK Simm Bau | - : - | |
Slobodan | Slobodan | HNK Tomislav | - | NK TOŠK | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Goražde | - | NK Jedinstvo | - : - | |
Slobodan | Slobodan | Gornji Rahić | - | FK Sloboda | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Mladost DK | - | FK Budućnost B. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Bratstvo G. | - | FK Rudar K. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Radnik H. | - | OFK Gradina | - : - | |
Slobodan | Slobodan | Stupčanica | - | NK Zvijezda | - : - |
26. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Slobodan | Slobodan | FK Sloboda | - | NK Čelik | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK TOŠK | - | NK Bratstvo G. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Budućnost B. | - | FK Goražde | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Jedinstvo | - | Gornji Rahić | - : - | |
Slobodan | Slobodan | BFK Simm Bau | - | HNK Tomislav | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Zvijezda | - | FK Radnik H. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Rudar K. | - | Stupčanica | - : - | |
Slobodan | Slobodan | OFK Gradina | - | FK Mladost DK | - : - |
27. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Slobodan | Slobodan | FK Mladost DK | - | NK Zvijezda | - : - | |
Slobodan | Slobodan | HNK Tomislav | - | FK Sloboda | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Čelik | - | NK Jedinstvo | - : - | |
Slobodan | Slobodan | Gornji Rahić | - | FK Budućnost B. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Radnik H. | - | Stupčanica | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Goražde | - | OFK Gradina | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Bratstvo G. | - | BFK Simm Bau | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK TOŠK | - | FK Rudar K. | - : - |
28. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Slobodan | Slobodan | FK Budućnost B. | - | NK Čelik | - : - | |
Slobodan | Slobodan | BFK Simm Bau | - | NK TOŠK | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Sloboda | - | NK Bratstvo G. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | OFK Gradina | - | Gornji Rahić | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Zvijezda | - | FK Goražde | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Jedinstvo | - | HNK Tomislav | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Rudar K. | - | FK Radnik H. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | Stupčanica | - | FK Mladost DK | - : - |
29. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Slobodan | Slobodan | FK Mladost DK | - | FK Radnik H. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Čelik | - | OFK Gradina | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Goražde | - | Stupčanica | - : - | |
Slobodan | Slobodan | Gornji Rahić | - | NK Zvijezda | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Bratstvo G. | - | NK Jedinstvo | - : - | |
Slobodan | Slobodan | HNK Tomislav | - | FK Budućnost B. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK TOŠK | - | FK Sloboda | - : - | |
Slobodan | Slobodan | BFK Simm Bau | - | FK Rudar K. | - : - |
30. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Slobodan | Slobodan | NK Jedinstvo | - | NK TOŠK | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Sloboda | - | BFK Simm Bau | - : - | |
Slobodan | Slobodan | OFK Gradina | - | HNK Tomislav | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Rudar K. | - | FK Mladost DK | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Zvijezda | - | NK Čelik | - : - | |
Slobodan | Slobodan | Stupčanica | - | Gornji Rahić | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Radnik H. | - | FK Goražde | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Budućnost B. | - | NK Bratstvo G. | - : - |