Meškov Brest bez problema protiv Borca

SEHA liga, 15. kolo

Rukometaši banjolučkog Borca poraženi su u gostima od Meškov Bresta rezultatom 31:27.

Borac je na teškom gostovanju u Bjelorusiji poražen, rekli bismo, očekivano. Za Meškov je to bila 10. pobjeda u 15. utakmici, a za Borac već 11. poraz.

Naš predstavnik je na poluvremneu "kasnio" tri gola (15:12), ali je u nastavku Meškov uspio otići na šest-sedam golova razlike i povratka za Banjolučane više nije bilo.

Domaće rukometaše je predvodio David Špiler sa sedam golova, dok ej Siarhey Shylovich postigao šest, kao i Rasko Stojković.

Stefan Janković je bio sjajan kod Borca sa devet golova iz 13 pokušaja, dok je Igor Rađenović postigao pet golova.