Zverev u finalu Rima

Pobijedio Isnera

Talentovani njemački teniser Alexander Zverev plasirao se u finale Mastersa u Rimu.

Zverev je u prvom meču polufinala u tri seta, nakon velike borbe, eliminisao Johna Isnera.

Zverev se mučio od početka sa servisom Isnera, ali je uspio u petom gemu doći do brejka, pa je set broj jedan dobio sa 6:4.

U drugom setu nijedan teniser nije stigao do brejka, pa se igrao taj-brejk, a tu je Isner iskoristio snagu na servisu i dolazi do izjednačenja.

Ipak, treći set u potpunosti je bio u znaku Zvereva, koji je slavio sa 6:1 i u finalu čeka pobjednika duela Thiem - Đoković. Taj meč igra se od 20 sati.