Milojevicu,jeb*t ce te incko sto negiras poraz,a poslije incka citav mostar.
CJ1999
Karma je *****
user1582456981
Pa svi koji su gledali utakmicu znaju da Aek nije imao dvije ciste sanse jedna je gol, ovako se nadoknada davala Spaniji protiv nas da ih nebi pobjedili, al pravda se cekala jos pola sata i hop cup ispade Aek????
lamonaca1
A mrš klošaru jedan,poklopi se i idi cmizdri kuci a ne u javnosti ovako.dudic te nadmudrio i pomiri se sa tim.to su ona vlaška posla,citavu planetu objedjuje u suprotno od onog sto je vidljivo.realno nije trebao kadija 9 min.produzit i kraj ende.nego ste nas podcjenili,a kad neko podcjeni lavove veleža,onda dobije po njušci
celikze
cuj bio bolji ovaj sam nevjeruje u ovo sto prica mrs klosaru
Rodjeni66
Da ste bili bolji pobjedili bi.a još ste dobili 9 minuta nadoknade da bi izborili produžetke.Nema veze Velež ide dalje"a tebi sljedi ostavka koju si još najavio ako vas Velež dobije pa da vidimo jesili od riječi?
user1599499530
Nisi se ti trebao ni rodit al eto opet te neka pica izbacila cuda se desavaju...
Baboisback
Pa nije,trebao je Velez dalje u regularnih 90 minuta. Ko je jos ikad produzio utakmicu 9 minuta??
GangEvil877777
Ne znas klosaru dat izjavu za 98 minutu produzetka? Dobro navikao si da ti se šteli u crvenoj zvezdi ni sam ne znas kako si liverpool pobjedio
Ajax11
Tipicno vlah! Opet on ima neku svoju „istinu“ i pokušava svijetu to da objasni
Vrbaski
Ocjeni sendvičaru
user1597698961
Hahahahhakazeovaj jedan na aekovoj stranici,kazw e ova godina nam je vec uspjesnija u evropi od prosle,zavrsili sa samo jednim porazom a prosle sezone 5 hahahhahahaha... Sprdaju se ljudi na svoj racun :-)
starmac
Pa i nije.Trebalo je biti 0:0.Igralo bi se dok niste dali go.
seibeg
Velež zasluženo ide dalje, sretno protiv Elfsborga kojeg će Velež rastaviti na proste faktore.
thekupus
Ne treba podcjenjivati nikoga. Vidiš šta se desilo Grcima kad su to uradili.
Kugla
Nije tacno Velez je bolji
Rajvosa2019
Sipu tuki , 9 minuta nadoknade - papak , to odavno nisam dozivio - ti i te nosate grkinje u stadionu nas mozete povuci za rucnu - kod mene je nategnuta / puca
Zgembic
@Vrbaski jel se ti bolan drogiras reci ti nama sad!?
King_Kenny
@Zgembic ...djikanska posla,ne zna krmak ni da cestita i pohvali protivnika koji je bio bolji...eno j*bu mu navijaci sve po spisk na facebook stranici AEK-a hahahahahah...
Kugla
Mora tako govoriti ako misli ostati na klupi lijepe su u njih plate.Al Velez dere ove velikane
Budi posten pa reci da nije trebalo biti nii produzetaka,trebao si ispaari u 90min ,tacnije 94-5,,,zbog 9 minuta mislim da se i ti jos prevrces
NorthSide
Ma ko vas ****, igrači ti udaraju protivnike na terenu niste ni zaslužili da prođete kerovi jedni
MedjedMomo
Ajde ne lupaj gluposti, budi realan spustio mu samo ruku na glavu. Al sve u svemu nije trebalo doći do produžetaka, kao nekad u Jugi igra se dok partizan, u ovom slučaju aek, da gol. Svaka čast Veležu na mudima i nek samo ovako nastavi.