Legendarni Ronaldinho nakon gola Argentine uradio nešto što mu Brazilci nikada neće oprostiti!

Nije mu ovo trebalo

Esmer Oštraković

U toku je polufinalna utakmica Svjetskog prvenstvca između Argentine i Hrvatske, a sasvim zasluženo vodstvo do 2:0 ima Argentina.

Upravo oni su bili favoriti u najavi ove utakmice, ali svi su bili jako oprezni jer je Hrvatska u četvrtfinalu eliminisala Brazil.

Argentinci su od prve minute bili opasniji, ali nisu uspjeli da postignu gol niti iz jedne od svojih prilika.

Sve do 34. minute. Tada je dosuđen jedanaesterac koji je skrivio Livaković, a siguran je sa bijele tačke bio Lionel Messi.

Samo pet minuta kasnije bilo je 2:0. Fenomenalan kontra napad izveli su Argentinci koji je na kraju završen golom.

Sve je majstorski uradio Alvarez koji je pretrčao skoro cijeli teren, a na kraju je akciju završio sam i postigao gol za 2:0.

Na tribinama stadiona nalazi se i Ronaldinho koji je odlučio da dođe i pogleda utakmicu polufinala Svjetskog prvenstva.

Međutim Ronaldinho je uradio nešto što se nikako neće svidjeti navijačim Brazila, te se očekuju prve reakcije iz ove zemlje.

Potražite više informacija na temu Svjetsko prvenstvo:

On je tako nastup Argentine u prvom poluvremenu, ali i gol koji je postigao Alvarez ispratio aplaudirajući.

Naravno jasno je da je on legenda Brazila, a upravo zato se njegova gesta nikako neće svidjeti ljudima iz ove zemlje.