Raspored

Grupa A

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
22.03.19. 20:45 Engleska 5
Češka Republika 0
22.03.19. 18:00 Bugarska 1
Crna Gora 1
Kosovo
Slobodan

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
25.03.19. 20:45 Kosovo 1
Bugarska 1
25.03.19. 20:45 Crna Gora 1
Engleska 5
Češka Republika
Slobodan

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.06.19. 20:45 Crna Gora 1
Kosovo 1
Engleska
Slobodan
07.06.19. 20:45 Češka Republika 2
Bugarska 1

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.06.19. 20:45 Bugarska 2
Kosovo 3
10.06.19. 20:45 Češka Republika 3
Crna Gora 0
Engleska
Slobodan

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Crna Gora
Slobodan
07.09.19. 18:00 Engleska
Bugarska
07.09.19. 15:00 Kosovo
Češka Republika

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Bugarska
Slobodan
10.09.19. 20:45 Crna Gora
Češka Republika
10.09.19. 20:45 Engleska
Kosovo

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.10.19. 20:45 Crna Gora
Bugarska
11.10.19. 20:45 Češka Republika
Engleska
Kosovo
Slobodan

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.10.19. 20:45 Kosovo
Crna Gora
Češka Republika
Slobodan
14.10.19. 20:45 Bugarska
Engleska

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Bugarska
Slobodan
14.11.19. 20:45 Češka Republika
Kosovo
14.11.19. 20:45 Engleska
Crna Gora

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
17.11.19. 18:00 Kosovo
Engleska
17.11.19. 18:00 Bugarska
Češka Republika

Grupa B

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Srbija
Slobodan
22.03.19. 20:45 Luksemburg 2
Litvanija 1
22.03.19. 20:45 Portugal 0
Ukrajina 0

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
25.03.19. 20:45 Portugal 1
Srbija 1
Litvanija
Slobodan
25.03.19. 20:45 Luksemburg 1
Ukrajina 2

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Portugal
Slobodan
07.06.19. 20:45 Litvanija 1
Luksemburg 1
07.06.19. 20:45 Ukrajina 5
Srbija 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.06.19. 20:45 Srbija 4
Litvanija 1
10.06.19. 20:45 Ukrajina 1
Luksemburg 0
Portugal
Slobodan

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Luksemburg
Slobodan
07.09.19. 18:00 Litvanija
Ukrajina
07.09.19. 20:45 Srbija
Portugal

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.09.19. 20:45 Luksemburg
Srbija
10.09.19. 20:45 Litvanija
Portugal

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Srbija
Slobodan
11.10.19. 20:45 Ukrajina
Litvanija
11.10.19. 20:45 Portugal
Luksemburg

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.10.19. 20:45 Litvanija
Srbija
14.10.19. 20:45 Ukrajina
Portugal
Luksemburg
Slobodan

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Ukrajina
Slobodan
14.11.19. 20:45 Srbija
Luksemburg
14.11.19. 20:45 Portugal
Litvanija

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
17.11.19. 15:00 Luksemburg
Portugal
Litvanija
Slobodan
17.11.19. 15:00 Srbija
Ukrajina

Grupa C

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
21.03.19. 20:45 Holandija 4
Bjelorusija 0
21.03.19. 20:45 Sjeverna Irska 2
Estonija 0
Njemačka
Slobodan

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
24.03.19. 20:45 Holandija 2
Njemačka 3
Estonija
Slobodan
24.03.19. 20:45 Sjeverna Irska 2
Bjelorusija 1

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.06.19. 18:00 Estonija 1
Sjeverna Irska 2
08.06.19. 20:45 Bjelorusija 0
Njemačka 2
Holandija
Slobodan

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.06.19. 20:45 Njemačka 8
Estonija 0
11.06.19. 20:45 Bjelorusija 0
Sjeverna Irska 1
Holandija
Slobodan

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Sjeverna Irska
Slobodan
06.09.19. 20:45 Njemačka
Holandija
06.09.19. 18:00 Estonija
Bjelorusija

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Bjelorusija
Slobodan
09.09.19. 20:45 Estonija
Holandija
09.09.19. 20:45 Sjeverna Irska
Njemačka

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.10.19. 18:00 Bjelorusija
Estonija
10.10.19. 20:45 Holandija
Sjeverna Irska
Njemačka
Slobodan

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
13.10.19. 18:00 Bjelorusija
Holandija
13.10.19. 20:45 Estonija
Njemačka
Sjeverna Irska
Slobodan

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
16.11.19. 20:45 Njemačka
Bjelorusija
16.11.19. 20:45 Sjeverna Irska
Holandija
Estonija
Slobodan

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
19.11.19. 20:45 Holandija
Estonija
19.11.19. 20:45 Njemačka
Sjeverna Irska
Bjelorusija
Slobodan

Grupa D

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
23.03.19. 18:00 Gibraltar 0
Irska 1
Danska
Slobodan
23.03.19. 15:00 Gruzija 0
Švicarska 2

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.03.19. 20:45 Švicarska 3
Danska 3
Gibraltar
Slobodan
26.03.19. 20:45 Irska 1
Gruzija 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Švicarska
Slobodan
07.06.19. 20:45 Danska 1
Irska 1
07.06.19. 18:00 Gruzija 3
Gibraltar 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Švicarska
Slobodan
10.06.19. 20:45 Irska 2
Gibraltar 0
10.06.19. 20:45 Danska 5
Gruzija 1

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.09.19. 20:45 Gibraltar
Danska
05.09.19. 20:45 Irska
Švicarska
Gruzija
Slobodan

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.09.19. 18:00 Gruzija
Danska
Irska
Slobodan
08.09.19. 18:00 Švicarska
Gibraltar

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
12.10.19. 18:00 Danska
Švicarska
12.10.19. 15:00 Gruzija
Irska
Gibraltar
Slobodan

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.10.19. 20:45 Gibraltar
Gruzija
15.10.19. 20:45 Švicarska
Irska
Danska
Slobodan

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.11.19. 20:45 Danska
Gibraltar
Irska
Slobodan
15.11.19. 20:45 Švicarska
Gruzija

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
18.11.19. 20:45 Irska
Danska
18.11.19. 20:45 Gibraltar
Švicarska
Gruzija
Slobodan

Grupa E

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
21.03.19. 20:45 Slovačka 2
Mađarska 0
21.03.19. 20:45 Hrvatska 2
Azerbejdžan 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Azerbejdžan
Slobodan
24.03.19. 15:00 Vels 1
Slovačka 0
24.03.19. 18:00 Mađarska 2
Hrvatska 1

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Slovačka
Slobodan
08.06.19. 15:00 Hrvatska 2
Vels 1
08.06.19. 18:00 Azerbejdžan 1
Mađarska 3

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.06.19. 18:00 Azerbejdžan 1
Slovačka 5
11.06.19. 20:45 Mađarska 1
Vels 0
Hrvatska
Slobodan

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
06.09.19. 20:45 Vels
Azerbejdžan
06.09.19. 20:45 Slovačka
Hrvatska
Mađarska
Slobodan

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
09.09.19. 18:00 Azerbejdžan
Hrvatska
09.09.19. 20:45 Mađarska
Slovačka
Vels
Slobodan

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.10.19. 20:45 Slovačka
Vels
Azerbejdžan
Slobodan
10.10.19. 20:45 Hrvatska
Mađarska

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
13.10.19. 20:45 Vels
Hrvatska
Slovačka
Slobodan
13.10.19. 18:00 Mađarska
Azerbejdžan

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
16.11.19. 18:00 Azerbejdžan
Vels
Mađarska
Slobodan
16.11.19. 20:45 Hrvatska
Slovačka

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
19.11.19. 20:45 Slovačka
Azerbejdžan
Hrvatska
Slobodan
19.11.19. 20:45 Vels
Mađarska

Grupa F

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
23.03.19. 20:45 Španija 2
Norveška 1
23.03.19. 18:00 Malta 2
Farski Otoci 1
23.03.19. 18:00 Švedska 2
Rumunija 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.03.19. 20:45 Norveška 3
Švedska 3
26.03.19. 20:45 Malta 0
Španija 2
26.03.19. 20:45 Rumunija 4
Farski Otoci 1

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.06.19. 20:45 Farski Otoci 1
Španija 4
07.06.19. 20:45 Norveška 2
Rumunija 2
07.06.19. 20:45 Švedska 3
Malta 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.06.19. 20:45 Španija 3
Švedska 0
10.06.19. 20:45 Malta 0
Rumunija 4
10.06.19. 20:45 Farski Otoci 0
Norveška 2

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.09.19. 20:45 Norveška
Malta
05.09.19. 20:45 Rumunija
Španija
05.09.19. 20:45 Farski Otoci
Švedska

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.09.19. 20:45 Švedska
Norveška
08.09.19. 20:45 Španija
Farski Otoci
08.09.19. 18:00 Rumunija
Malta

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
12.10.19. 20:45 Norveška
Španija
12.10.19. 20:45 Malta
Švedska
12.10.19. 18:00 Farski Otoci
Rumunija

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.10.19. 20:45 Farski Otoci
Malta
15.10.19. 20:45 Rumunija
Norveška
15.10.19. 20:45 Švedska
Španija

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.11.19. 20:45 Španija
Malta
15.11.19. 20:45 Norveška
Farski Otoci
15.11.19. 20:45 Rumunija
Švedska

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
18.11.19. 20:45 Malta
Norveška
18.11.19. 20:45 Švedska
Farski Otoci
18.11.19. 20:45 Španija
Rumunija

Grupa G

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
21.03.19. 20:45 Makedonija 3
Latvija 1
21.03.19. 20:45 Izrael 1
Slovenija 1
21.03.19. 20:45 Austrija 0
Poljska 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
24.03.19. 20:45 Poljska 2
Latvija 0
24.03.19. 18:00 Izrael 4
Austrija 2
24.03.19. 20:45 Slovenija 1
Makedonija 1

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.06.19. 20:45 Makedonija 0
Poljska 1
07.06.19. 20:45 Austrija 1
Slovenija 0
07.06.19. 20:45 Latvija 0
Izrael 3

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.06.19. 20:45 Makedonija 1
Austrija 4
10.06.19. 20:45 Poljska 4
Izrael 0
10.06.19. 20:45 Latvija 0
Slovenija 5

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.09.19. 20:45 Izrael
Makedonija
06.09.19. 20:45 Austrija
Latvija
06.09.19. 20:45 Slovenija
Poljska

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
09.09.19. 20:45 Poljska
Austrija
09.09.19. 20:45 Slovenija
Izrael
09.09.19. 20:45 Latvija
Makedonija

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.10.19. 20:45 Austrija
Izrael
10.10.19. 20:45 Makedonija
Slovenija
10.10.19. 20:45 Latvija
Poljska

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
13.10.19. 20:45 Slovenija
Austrija
15.10.19. 20:45 Izrael
Latvija
13.10.19. 20:45 Poljska
Makedonija

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
16.11.19. 20:45 Austrija
Makedonija
16.11.19. 20:45 Izrael
Poljska
16.11.19. 18:00 Slovenija
Latvija

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
19.11.19. 20:45 Makedonija
Izrael
19.11.19. 20:45 Latvija
Austrija
19.11.19. 20:45 Poljska
Slovenija

Grupa H

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
22.03.19. 20:45 Andora 0
Island 2
22.03.19. 20:45 Moldavija 1
Francuska 4
22.03.19. 20:45 Albanija 0
Turska 2

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
25.03.19. 20:45 Andora 0
Albanija 3
25.03.19. 18:00 Turska 4
Moldavija 0
25.03.19. 20:45 Francuska 4
Island 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.06.19. 18:00 Moldavija 1
Andora 0
08.06.19. 15:00 Island 1
Albanija 0
08.06.19. 20:45 Turska 2
Francuska 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.06.19. 20:45 Albanija 2
Moldavija 0
11.06.19. 20:45 Island 2
Turska 1
11.06.19. 20:45 Andora 0
Francuska 4

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.09.19. 20:45 Turska
Andora
07.09.19. 20:45 Francuska
Albanija
07.09.19. 18:00 Island
Moldavija

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.09.19. 20:45 Moldavija
Turska
10.09.19. 20:45 Francuska
Andora
10.09.19. 20:45 Albanija
Island

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.10.19. 20:45 Turska
Albanija
11.10.19. 20:45 Andora
Moldavija
11.10.19. 20:45 Island
Francuska

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.10.19. 20:45 Island
Andora
14.10.19. 20:45 Francuska
Turska
14.10.19. 20:45 Moldavija
Albanija

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.11.19. 20:45 Francuska
Moldavija
14.11.19. 18:00 Turska
Island
14.11.19. 20:45 Albanija
Andora

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
17.11.19. 20:45 Albanija
Francuska
17.11.19. 20:45 Moldavija
Island
17.11.19. 20:45 Andora
Turska

Grupa I

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
21.03.19. 16:00 Kazahstan 3
Škotska 0
21.03.19. 18:00 Kipar 5
San Marino 0
21.03.19. 20:45 Belgija 3
Rusija 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
24.03.19. 20:45 Kipar 0
Belgija 2
24.03.19. 18:00 San Marino 0
Škotska 2
24.03.19. 15:00 Kazahstan 0
Rusija 4

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.06.19. 18:00 Rusija 9
San Marino 0
08.06.19. 20:45 Škotska 2
Kipar 1
08.06.19. 20:45 Belgija 3
Kazahstan 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.06.19. 20:45 Rusija 1
Kipar 0
11.06.19. 16:00 Kazahstan 4
San Marino 0
11.06.19. 20:45 Belgija 3
Škotska 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
06.09.19. 18:00 Kipar
Kazahstan
06.09.19. 20:45 San Marino
Belgija
06.09.19. 20:45 Škotska
Rusija

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
09.09.19. 20:45 Škotska
Belgija
09.09.19. 20:45 Rusija
Kazahstan
09.09.19. 20:45 San Marino
Kipar

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.10.19. 20:45 Belgija
San Marino
10.10.19. 20:45 Rusija
Škotska
10.10.19. 16:00 Kazahstan
Kipar

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
13.10.19. 15:00 Kazahstan
Belgija
13.10.19. 18:00 Kipar
Rusija
13.10.19. 18:00 Škotska
San Marino

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
16.11.19. 15:00 Kipar
Škotska
16.11.19. 18:00 Rusija
Belgija
16.11.19. 18:00 San Marino
Kazahstan

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
19.11.19. 20:45 San Marino
Rusija
19.11.19. 20:45 Belgija
Kipar
19.11.19. 20:45 Škotska
Kazahstan

Grupa J

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
23.03.19. 20:45 Lihtenštajn 0
Grčka 2
23.03.19. 20:45 Bosna i Hercegovina 2
Armenija 1
23.03.19. 20:45 Italija 2
Finska 0

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.03.19. 20:45 Italija 6
Lihtenštajn 0
26.03.19. 20:45 Bosna i Hercegovina 2
Grčka 2
26.03.19. 18:00 Armenija 0
Finska 2

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.06.19. 18:00 Armenija 3
Lihtenštajn 0
08.06.19. 20:45 Grčka 0
Italija 3
08.06.19. 18:00 Finska 2
Bosna i Hercegovina 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.06.19. 20:45 Grčka 2
Armenija 3
11.06.19. 20:45 Italija 2
Bosna i Hercegovina 1
11.06.19. 20:45 Lihtenštajn 0
Finska 2

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.09.19. 20:45 Finska
Grčka
05.09.19. 18:00 Armenija
Italija
05.09.19. 20:45 Bosna i Hercegovina
Lihtenštajn

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.09.19. 20:45 Finska
Italija
08.09.19. 20:45 Grčka
Lihtenštajn
08.09.19. 15:00 Armenija
Bosna i Hercegovina

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
12.10.19. 18:00 Bosna i Hercegovina
Finska
12.10.19. 20:45 Italija
Grčka
12.10.19. 20:45 Lihtenštajn
Armenija

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.10.19. 20:45 Lihtenštajn
Italija
15.10.19. 18:00 Finska
Armenija
15.10.19. 20:45 Grčka
Bosna i Hercegovina

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.11.19. 20:45 Bosna i Hercegovina
Italija
15.11.19. 18:00 Finska
Lihtenštajn
15.11.19. 18:00 Armenija
Grčka

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
18.11.19. 20:45 Grčka
Finska
18.11.19. 20:45 Italija
Armenija
18.11.19. 20:45 Lihtenštajn
Bosna i Hercegovina