Bosanci briljirali u ubjedljivoj pobjedi Domžala

Pogađali Ibričić i Hodžić

Domžale su u 12. kolu slovenačkog šampionata upisale ubjedljivu pobjedu nad Ankaran Hrvatinima rezultatom 6:0, a fantastičnu partiju su prižili bivši bh. reprezentativac Senijad Ibričić i bh. internacionalac Nermin Hodžić.

Igrala se 27. minuta kada je bh. veznjak Nermin Hodžić pogodio za 1:0, da bi u 38. minuti na 2:0 povisio Klemenčič.

I Senijad Ibričić se upisao u strijelce i to u 43. minuti, a asistirao mu je, danas sjajni, Hodžić.

Sjajna igra Domažala se nastavila i u drugom dijelu, pa je Franjić u 58. minuti pogodio za 4:0.

Bh. fudbaleri su, sa po jednim golom, u sudijskoj nadoknadi vremena krunisali svoje sjajne partije. Prvo je Hodžić u 91. minuti pogodio za 5:0, da bi samo minutu kasnije Ibričić postigao gol za konačnih 6:0.