Čapljini prva pobjeda u sezoni

Kakanjci poraženi u Čapljini

Nogometaši Čapljine savladali su danas Rudar iz Kaknja s 3:1, te su tako stigli do prve pobjede u novoj sezoni Prve lige Federacije BiH.

Čapljina je bila bolja u prvom poluvremenu. Pogotkom Jazvina iz 28. minute su stigli do vodstva od 1:0, ali im radost nije trajala dugo.

Samo 11 minuta kasnije gosti iz Kaknja su izjednačili. Mrežu Buntića pogađa Gafurović za izjednačenje rezultata na 1:1.

Nastavak ipak donosi pobjedu domaćeg tima. Do novog vodstva su stigli u 73. minuti preko Vladavića, da bi pobjedu u četvrtoj minuti nadoknade potvrdio Jurina za konačnih 3:1.

Ovo je bila prva pobjeda Čapljine u ovoj sezoni...