Mladost lagano protiv Čapljine

Nova pobjeda Mladosti

Fudbaleri Mladosti iz Doboj Kaknja savladali su danas na svom terenu ekipu Čapljine s 3:0 u utakmici 14. kola Prve lige Federacije BiH.

Dominirala je Mladost u prvom poluvremenu, a nakon prvih 45 minuta igre imali su dva gola prednosti.

Mladost je do vodstva stigla u 16. minuti kada je za prednost pogodio Dilaver.

Ovaj rezultat se zadržao do finiša prvog poluvremena, a u 42. minuti domaći postižu i drugi gol. Mrežu golmana gostiju Mikulića pogodio je Huseinspahić.

Drugo poluvrijeme je donijelo ponovo bolju igru domaćeg tima, a sve dileme oko pobjednika okončane su u 85. minuti kada je Armin Alagić pogodio za konačnih 3:0.