Orašje bolje od Bratstva

Prva liga FBiH, 2. kolo

Ekipa Orašja pobijedila je Bratstvo iz Gračanice s 3:1 u odgođenom susretu 2. kola Prve lige Federacije BiH.

Meč koji je odgođen zbog udara groma na treningu Orašana, odigran je danas, a domaći su stigli do tri boda.

Prvo poluvrijeme donijelo je po jedan gol na obje strane. Domaći su poveli u 15. minuti igre, a mrežu Tine Divkovića je zatresao Marko Prgić.

Do izjednačenja gosti iz Gračanice stižu u nadoknadi vremena. Pogodio je Elmir Kuduzović za izjednačenje rezultata na 1:1.

Nastavak meča donosi dva gola u mreži gostiju. Prvo je Antonio Vidović u 66. minuti pogodio za vodstvo Orašja od 2:1, da bi pobjedu Labudova devet minuta kasnije ovjerio Seid Zukić za konačnih 3:1.