Pioniri Želje postigli devet golova protiv Viteza

Sjajna partija pionira Želje

Pioniri Željezničara slavili su pobjedu danas protiv Viteza na domaćem terenu sa 9:1.

Domaći su poveli u 6. minuti pogotkom Dina Ćutahije, ali gosti stižu do poravnanja u 11. minuti golom Pavla Bonića.

Tek je tada nastala prava kiša golova domaćih igrača. Din Ćutahija je pogodio još jednom, a nakon toga pogađao je Eldar Mulaosmanović tri puta, Dario Ćorić jednom te tri puta Hajrudin Miftari.

U drugom današnjem susretu pioniri Širokog Brijega slavili su protiv Čelika sa 3:0. Strijelci za Široki Brijeg bili su Marko Soldo, Tomislav Krstanović i Josip Planinić.