Radnički pregazio Orašje, GOŠK-u bod u Mostaru

Prva liga FBiH, 26. kolo

Fudbaleri Radničkog iz Lukavca savladali su u 26. kolu Prve lige Federacije BiH ekipu Orašja s uvjerljivih 4:1.

Domaći tim je zasluženo stigao do tri boda u ovom meču, a junak je Mirnes Selamović, koji je postigao hat-trick.

Do vodstva Radnički stiže u 28. minuti. Junuzović je pogodio mrežu Iliškovića, da bi se na odmor otišlo rezultatom 2:0 i to nakon što je Selamović pogodio u 35. minuti susreta.

Isti igrač je pogocima u 62. i 64. minuti povećao na 4:0, da bi u 85. minuti Stančeski postigao počasni gol za goste za konačnih 4:1.

U drugom meču igranom danas Branitelj i GOŠK su u Mostaru odgirali meč bez pobjednika, 0:0.