Sloboda na vrhu, uvjerljive pobjede sarajevskih timova

Juniorska Premijer liga

Ovog vikenda odigrane su utakmice sedmog kola juniorske Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Domaći su slavili u pet utakmica, dok su u ostalim mečevima domaćini došli do uvjerljivih pobjeda.

Vodeća Sloboda je s uvjerljivih 4:0 pobijedila Krupu.

Golova nije bilo sve do 51. minute kada Hajdarević pogađa za 1:0, da bi isti igrač 20 minuta kasnije povećao na 2:0.

Golijadu su završili Ahmetović i Omić za uvjerljivih 4:0.

Sarajevo je pregazilo Radnik s 5:1.

Već nakon devet minuta pobjednik je bio poznat, jer su domaći imali tri gola prednosti, a u strijelce su se upisali Veladžić, Mustafić i Smajlagić.

Stupar je postigao počasni gol za Radnik, ali su Hadžić i Tutundić završili posao za konačnih 5:1.

Željezničar je lagano savladao Čelik s 3:0. Golove za domaće su postigli Beširević, Šehić s penala i Mirza Šubo.

Još jedan sarajevski tim, ekipa Olimpica, deklasirala je Metalleghe sa 6:0.