TOŠK i Bosna nastavljaju bitku za Prvu ligu

Druga liga FBiH, grupa Centar

Fudbaleri TOŠK-a iz Tešnja i Bosne iz Visokog nastavljaju borbu za plasman u Prvu ligu Federacije Bosne i Hercegovine.

TOŠK je danas na svom terenu sa sigurnih 2:0 savladao Rudar iz Breze.

Seriju pogodaka u ovom susretu nastavio je Samir Skomorac. Pogodio je za 1:0 u 25. minuti, da bi konačan rezultat od 2:0 postavio Mrguda u 70. minuti meča.

Bosna je u Visokom s minimalnih 1:0 savladala Mladost iz Župče. Strijelac jedinog gola na utakmici bio je Adin Čiva u 28. minuti susreta.

Krivaja je u Zavidovićima s 5:0 pregazila Natron iz Maglaja, dok je Borac Jelah s 3:0 savladao Azot.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Druga liga FBiH, grupa Centar, 24. kolo:

Krivaja - Natron 5:0 (Lišić 3', 36', Fejzić 10', 68', Krajišnik 57')
TOŠK - Rudar Breza 2:0 (Skomorac 25', Mrguda 70')
Bosna Visoko - Mladost 1:0 (Čiva 28') Borac - Azot 3:0 (Mudrov 31', Subašić 51', 66')