Bosna uvjerljiva protiv Čelika

Premijer liga BiH

Rukometaši sarajevske Bosne slavili su pobjedu večeras na Mojmilu protiv Čelika sa 39:25 u okviru Premijer lige BiH.

Neizvjesnosti u ovom meču gotovo da i nije bilo, a Čelik je jedino vodstvo imao u prvoj minuti kada su poveli sa 1:0. Bosna je nakon toga brzo preokrenula rezultat i do kraja prvog dijela meča stekli su visoku prednost (21:13).

Bosna je u nastavku igrala jednako ozbiljno i nisu dozvoljavali gostima iz Zenice ni da pomisle da mogu nešto napraviti večeras, a konačni rezultat glasio je 39:25.

Najefikasniji rukometaši bili su Alibegović sa jedne i Hadžić sa druge strane, a obojica su imala po devet postignutih golova.