Bayernu ne može niko ništa

Pobjeda Bayerna

Fudbaleri minhenskog Bayerna savladali su večeras na Allianz Areni Freiburg s 2:0 u susretu 16. kola njemačke Bundeslige.

Freiburg je dosta zatvoreno ušao u meč i takva taktika im je držala nulu sve do 41. minute susreta kada je Bayern ipak stigao do vodstva.

Mrežu gostiju je pogodio Arjen Robben za rezultat poluvremena od 1:0.

Na samom otvaranju drugog dijela Bayern je riješio pitanje pobjednika. Thomas Muller je dobrio pratio akciju, te je pogodio za sigurnih 2:0.

Do kraja se rezultat nije mijenjao, te je ostalo 2:0 za Bavarce.

Mensur Mujdža je ušao na početku drugog poluvremena kod ekipe Freiburga.

Stuttgart je važnu pobjedu upisao na gostovanju kod HSV-a (1:0). Jedini gol na meču je postigao Klein u 42. minuti susreta.

Hannover je sa sigurnih 2:0 savladao Augsburg, dok je meč Kolna i Maina završio bez golova.