Gol i asistencija Pjanića u pobjedi Juventusa

Stara dama slavila

Fudbaleri Juventusa pobijedili su Sampdoriju s 4:1 u susretu 10. kola italijanske Serie A.

Stara dama je ovaj meč riješila već nakon devet minuta igre kada su postigli dva gola.

Poveli su u četvrtoj minuti, a mrežu gostiju iz Genove pogodio je Mario Mandžukić.

Pet minuta kasnije novi gol u mreži Sampe. Miralem Pjanić je izveo korner, a na pravom mjestu je Giorgio Chiellini za prednost od 2:0.

Do kraja prvog poluvremena bilo je još nekoliko dobrih prilika, ali golova nije bilo.

Nastavak meča donosi po jedan gol na obje strane. Prvo je Sampda u 57. minuti preko Shicka došla do gola za 2:1, ali je priču završio Miralem Pjanić golom za 3:1 u 65. minuti meča.

Konačnih 4:1 postavio je drugim golom Chiellini u 88. minuti meča.

Seria A, 10. kolo:

Juventus - Sampdoria 4:1 (Mandžukić 4', Chiellini 9', 88', Pjanić 65' / Shick 57')

Zaprati Juventus, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: