Hrvatska poražena od Kazahstana

Evropsko prvenstvo u futsalu

Danas je nastavljeno Evropsko prvenstvo u futsalu, koje se održava u Beogradu.

U okviru grupe C, Kazahstan je savladao Hrvatsku rezultatom 4:2. Kazahstanci su već nakon prvog poluvremena vodili sa 3:1, da bi u nastavku uspjeli očuvati svoju prednost i upisati pobjedu.

Strijelci za pobjednički tim bili su Douglas u 6., Suleimenov u 7. i Zhamankulov u 17. i 27. minuti, dok su za Hrvatsku pogađali Matošević u 7. i Suton u 33. minuti.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za EURO 2024:

Kazahstan je već odigrao obje utakmice u grupi C, dok Hrvatskoj predstoji duel sa Rusijom, koji je na rasporedu u nedjelju.