Lacazette i Giroud za pobjedu Francuske nad Danskom

Pobjeda Francuske

Francuska je u prijateljskom susretu s 2:0 savladala selekciju Danske.

Oba pogotka Francuzi su postigli u prvom poluvremenu. Do vodstva su došli nakon 14 minuta igre. Lacazette je iskoristio gužvu u kaznenom prostoru Danske za prednost od 1:0.

Ovaj rezultat se zadržao do 38. minute kada je Francuska stigla do drugog pogotka. Asistenciju Kondogbije u pogodak je pretvorio Olivier Giroud za prednost od 2:0.

Nastavak susreta donosi još nekoliko prilika. Međutim, rezultat se do kraja nije mijenjao, te je ostalo 2:0 za Francuze.