Napoli s penala protiv Carpija, Juve se namučio

Serie A, 24. kolo

Fudbaleri Napolija zadržali su vodeće mjesto na tabeli italijanske Serie A. Tim  sa San Paola je danas na domaćem terenu uz dosta muke savladao Carpi s 1:0.

Jedini gol postignut je u 69. minuti s bijele tačke. Pogodio je Gonzalo Higuain, te je Napoli dva boda ispred Juventusa.

Stara dama je također dosta teško stigla do pobjede. Aktuelni šampion je s 2:0 savladao kao gost Frosinone. Vodeći gol postigao je Juan Cuadrado u 74. minuti meča, da bi u nadoknadi

Milan je napravio kiks. Rossoneri su remizirali na San Siru protiv Udinesea rezultatom 1:1.

Gosti su vodili od 17. minute pogotkom Armera, da bi bod Milanu donio Niang na otvaranju drugog dijela.

Sassuolo i Palermo su odigrali meč bez pobjednika, dok je Chievo slavilo na gostovanju kod Torina s 2:1.

Seria A, 24. kolo:

Milan - Udinese 1:1 (Niang 48' / Armero 17')

Frosinone - Juventus 0:2 (Cuadrado 74', Dybala 90+1')

Napoli - Carpi 1:0 (Higuain 69'p)

Sassuolo - Palermo 2:2 (Defrel 45+1', Missiroli 50' / Vazquez 30', Đurđević 53')

Torino - Chievo 1:2 (Benassi 19' / Peres 34'ag, Birsa 71'p)

Zaprati Juventus, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: